

New 22
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 164.7 x 76.3 x 8.9 mm |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 WCDMA: 1/2/5/8 FDD: 1/2/3/5/7/8/20/28AB TDD: 38/40/41 |
| SIM |
Dual 4G Sim Triple Card Slot (Nano+Nano+TF) |
| Display Size | 6.517" HD+ IPS (Drop Notch) |
| Display Resolution | 720×1600 Pixel |
| Chipset | Mediatek Helio G25 |
| CPU Core | Octa Core 2.0GHz, 12nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Memory | 4GB RAM + 3GB Extended RAM 128GB ROM |
| MicroSD card | Supports up to 256GB |
| Rear Camera | 13MP Triple AI Camera, f/1.8 |
| Front Camera | 8MP FF, f/2.0 |
| Battery | 5000mAh Built-In |
| Connectivity |
WLAN GPS+Beidou+Glonass+Galileo Wi-Fi Hotspot Bluetooth USB |
| Sensor |
G-Sensor Proximity Sensor Light Sensor |
| Security |
Fingerprint FaceUnlock |
| Charger | 5V 2A |
| USB TYPE | Type C |
| OS Version | Android 12 |
Select Color
From $19.87
Original: $66.24
-70%New 22—
$66.24
$19.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 164.7 x 76.3 x 8.9 mm |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 WCDMA: 1/2/5/8 FDD: 1/2/3/5/7/8/20/28AB TDD: 38/40/41 |
| SIM |
Dual 4G Sim Triple Card Slot (Nano+Nano+TF) |
| Display Size | 6.517" HD+ IPS (Drop Notch) |
| Display Resolution | 720×1600 Pixel |
| Chipset | Mediatek Helio G25 |
| CPU Core | Octa Core 2.0GHz, 12nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Memory | 4GB RAM + 3GB Extended RAM 128GB ROM |
| MicroSD card | Supports up to 256GB |
| Rear Camera | 13MP Triple AI Camera, f/1.8 |
| Front Camera | 8MP FF, f/2.0 |
| Battery | 5000mAh Built-In |
| Connectivity |
WLAN GPS+Beidou+Glonass+Galileo Wi-Fi Hotspot Bluetooth USB |
| Sensor |
G-Sensor Proximity Sensor Light Sensor |
| Security |
Fingerprint FaceUnlock |
| Charger | 5V 2A |
| USB TYPE | Type C |
| OS Version | Android 12 |





