

Note 24
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 168.5 x 76.6 x 8.35MM |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 WCDMA: 1/5/8 FDD: 1/3/5/8 |
| SIM | Dual Nano SIM + TF |
| Display Size |
6.78’’ FHD+ Punch Hole Display 120Hz Refresh Rate |
| Display Resolution | 1080×2460 pixel |
| Processor |
Mediatek Helio G99 2.2GHz, Octa-Core, 6nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Memory |
8GB + 8GB Extendable RAM (LPDD4RX) 256GB ROM (UFS2.2) |
| Back Cover | PMMA Back Cover with Glossy effect |
| Camera |
13MP Front Camera 64MP AI Triple Rear Camera 2MP Depth Sensor 2MP Macro Sensor |
| Battery | 5000mAh |
| Connectivity |
WLAN 2.4Ghz, 5.0Ghz GPS+AGPS WiFi Hotspot Bluetooth 5.2 USB |
| Sensor |
Proximity Accelerometer Compass Magnetometer Light Sensor Gyroscope |
| Security | Side-Mounted Fingerprint Sensor Face Unlock |
| Charger | 30W Rapid Charging |
| USB TYPE | Type C |
| System | Android 13 |
| Trendy Colors: | Glory Black Glory Gold |
Select Color
From $34.38
Original: $114.59
-70%Note 24—
$114.59
$34.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 168.5 x 76.6 x 8.35MM |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 WCDMA: 1/5/8 FDD: 1/3/5/8 |
| SIM | Dual Nano SIM + TF |
| Display Size |
6.78’’ FHD+ Punch Hole Display 120Hz Refresh Rate |
| Display Resolution | 1080×2460 pixel |
| Processor |
Mediatek Helio G99 2.2GHz, Octa-Core, 6nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Memory |
8GB + 8GB Extendable RAM (LPDD4RX) 256GB ROM (UFS2.2) |
| Back Cover | PMMA Back Cover with Glossy effect |
| Camera |
13MP Front Camera 64MP AI Triple Rear Camera 2MP Depth Sensor 2MP Macro Sensor |
| Battery | 5000mAh |
| Connectivity |
WLAN 2.4Ghz, 5.0Ghz GPS+AGPS WiFi Hotspot Bluetooth 5.2 USB |
| Sensor |
Proximity Accelerometer Compass Magnetometer Light Sensor Gyroscope |
| Security | Side-Mounted Fingerprint Sensor Face Unlock |
| Charger | 30W Rapid Charging |
| USB TYPE | Type C |
| System | Android 13 |
| Trendy Colors: | Glory Black Glory Gold |





