

New 15
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 164.4 × 75.8 × 8.9 mm |
| Network Band | 2G: B3/B8 3G: B1/B5/B8 4G: B1/B3/B5/B8 |
| SIM | Dual 4G Sim Triple Card Slot (Nano+Nano+TF) |
| Display Size | 6.517" HD+ IPS (Drop Notch) |
| Display Resolution | 720×1600 pixels |
| Chipset | Mediatek Helio G25 |
| CPU Core | Octa-core 4 × 2.0 GHz A53 4 × 1.5 GHz A53 |
| GPU | PowerVRGE8320 |
| Memory | 3GB & 4GB RAM + 4GB Extendable RAM 64GB ROM |
| MicroSD card | Supports up to 256GB |
| Rear Camera | 13MP AI Camera |
| Front Camera | 8MP |
| Battery | 5000mAh built-in |
| Connectivity | WLAN GPS+Beidou+Glonass WiFi Hotspot Bluetooth USB |
| Sensor | Accelerometer Proximity Compass Light Sensor |
| Security | Side Fingerprint FaceUnlock |
| Charger | 5V 2A |
| USB TYPE | Type C |
| OS Version | Android 12 |
Select Color
From $15.94
Original: $53.12
-70%New 15—
$53.12
$15.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 164.4 × 75.8 × 8.9 mm |
| Network Band | 2G: B3/B8 3G: B1/B5/B8 4G: B1/B3/B5/B8 |
| SIM | Dual 4G Sim Triple Card Slot (Nano+Nano+TF) |
| Display Size | 6.517" HD+ IPS (Drop Notch) |
| Display Resolution | 720×1600 pixels |
| Chipset | Mediatek Helio G25 |
| CPU Core | Octa-core 4 × 2.0 GHz A53 4 × 1.5 GHz A53 |
| GPU | PowerVRGE8320 |
| Memory | 3GB & 4GB RAM + 4GB Extendable RAM 64GB ROM |
| MicroSD card | Supports up to 256GB |
| Rear Camera | 13MP AI Camera |
| Front Camera | 8MP |
| Battery | 5000mAh built-in |
| Connectivity | WLAN GPS+Beidou+Glonass WiFi Hotspot Bluetooth USB |
| Sensor | Accelerometer Proximity Compass Light Sensor |
| Security | Side Fingerprint FaceUnlock |
| Charger | 5V 2A |
| USB TYPE | Type C |
| OS Version | Android 12 |





















