

New 26
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 165.7 x 76.5 x 8.65mm |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 |
| SIM | Dual Nano SIM + TF |
| Display Size |
6.67" HD+ Punch Hole Display |
| Display Resolution | 720 × 1604 pixels |
| Brightness | 700 nits |
| Processor | Mediatek Helio G91 Ultra 2.0GHz, Octa-Core, 12nm |
| GPU | G52MC2 1GHz |
| Memory | 8GB + 8GB Extendable RAM (LPDD4RX) 128GB ROM (eMMC 5.1) |
| Speaker | Dual Speaker |
| Back Cover | 2.5D High Glossy Back Cover |
| Camera | 50MP FF Front Camera 50MP AI Triple Rear Camera 2MP Depth Sensor 2MP Macro Sensor |
| Battery | 5000mAh |
| Connectivity | WLAN 2.4Ghz, 5.0Ghz GPS+AGPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO Wi-Fi Hotspot Bluetooth 5.2 USB |
| Sensor | Proximity Accelerometer Compass Magnetometer Light Sensor Gyroscope |
| Security |
Side-Mounted Fingerprint Sensor |
| Charger | 18W Fast Charging |
| USB TYPE | Type C |
| System | Android 14 |
Original: $89.53
-70%$89.53
$26.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Product comes with SSH Telecom’s 1-Year Warranty.
Specifications:
| Dimensions | 165.7 x 76.5 x 8.65mm |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 |
| SIM | Dual Nano SIM + TF |
| Display Size |
6.67" HD+ Punch Hole Display |
| Display Resolution | 720 × 1604 pixels |
| Brightness | 700 nits |
| Processor | Mediatek Helio G91 Ultra 2.0GHz, Octa-Core, 12nm |
| GPU | G52MC2 1GHz |
| Memory | 8GB + 8GB Extendable RAM (LPDD4RX) 128GB ROM (eMMC 5.1) |
| Speaker | Dual Speaker |
| Back Cover | 2.5D High Glossy Back Cover |
| Camera | 50MP FF Front Camera 50MP AI Triple Rear Camera 2MP Depth Sensor 2MP Macro Sensor |
| Battery | 5000mAh |
| Connectivity | WLAN 2.4Ghz, 5.0Ghz GPS+AGPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO Wi-Fi Hotspot Bluetooth 5.2 USB |
| Sensor | Proximity Accelerometer Compass Magnetometer Light Sensor Gyroscope |
| Security |
Side-Mounted Fingerprint Sensor |
| Charger | 18W Fast Charging |
| USB TYPE | Type C |
| System | Android 14 |





















