

Note 23
This Product comes with SSH Telecom's 1-Year Warranty.
| Dimensions | 168.7 x 76.7 x 8.96mm |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 WCDMA: 1/2/5/8 FDD: 1/2/3/5/7/8/20/28AB TDD: 38/40/41 |
| SIM | Dual Nano SIM + TF |
| Display Size |
6.78'' FHD+ Punch Hole Display, 120Hz Refresh Rate |
| Display Resolution | 1080x2460 pixel |
| Processor | Helio G99 2.2GHz, Octa-Core, 6nm |
| Memory | 8GB + 8GB Extendable RAM 256GB ROM |
| Back Cover | 2.5D Glossy Glass Back Cover |
| Camera | 16MP Front Camera 50MP AI Triple Rear Camera |
| Battery | 5000mAh, 18W Fast Charging, 9V2A |
| Connectivity |
WLAN GPS+AGPS Wi-Fi Hotspot Bluetooth USB |
| Security | Side-Mounted Fingerprint Sensor Face Unlock |
| Sensors |
Proximity Sensor Light Sensor G-Sensor Magnetometer Gyro Sensor (Only in New Hardware, Old Model don't have Gyro Sensor) |
| Charger | 18W Fast Charger 9V 2A |
| USB Type | Type C |
| System | Android 13 |
| Trendy Colors: | Darker Blue Dark Green |
Select Color
From $109.22
Note 23—
$109.22
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Product comes with SSH Telecom's 1-Year Warranty.
| Dimensions | 168.7 x 76.7 x 8.96mm |
| Network Band |
GSM: 2/3/5/8 WCDMA: 1/2/5/8 FDD: 1/2/3/5/7/8/20/28AB TDD: 38/40/41 |
| SIM | Dual Nano SIM + TF |
| Display Size |
6.78'' FHD+ Punch Hole Display, 120Hz Refresh Rate |
| Display Resolution | 1080x2460 pixel |
| Processor | Helio G99 2.2GHz, Octa-Core, 6nm |
| Memory | 8GB + 8GB Extendable RAM 256GB ROM |
| Back Cover | 2.5D Glossy Glass Back Cover |
| Camera | 16MP Front Camera 50MP AI Triple Rear Camera |
| Battery | 5000mAh, 18W Fast Charging, 9V2A |
| Connectivity |
WLAN GPS+AGPS Wi-Fi Hotspot Bluetooth USB |
| Security | Side-Mounted Fingerprint Sensor Face Unlock |
| Sensors |
Proximity Sensor Light Sensor G-Sensor Magnetometer Gyro Sensor (Only in New Hardware, Old Model don't have Gyro Sensor) |
| Charger | 18W Fast Charger 9V 2A |
| USB Type | Type C |
| System | Android 13 |
| Trendy Colors: | Darker Blue Dark Green |





















